nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-05-27
  • Miejsce: gdański, Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej w klasach IV-VIII

Wymagania:
kwalifikacje - wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej w klasach IV-VIII

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
szkolapodstawowa@zso1.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W PRUSZCZU GDAŃSKIM
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 19
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 30
    Opis oferty pracy:Dyrektor Morskiej Szkoły Podstawowej Gdańsk-Południe zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnegoWymagania:Kwalifikacje do pracy w przedszkolu: ukończone studia na kierunku wychowanie przedszkolne oraz przygotowanie pedagogiczne;W...
  • Nauczyciel etyki
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Etat dla nauczyciela etykiWymagania:Kwalifikacje do nauczania Mile widziane dodatkowe kwalifikacje.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:rekrutacja.srebrna@morskaszkola.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:6915...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Etat dla nauczyciela języka polskiegoWymagania:Kwalifikacje do nauczania języka polskiego. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:rekrutacja.srebrna@morskaszkola.plW razie pyta...