nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: m. Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel języka angielskiego

Wymagania:
ukończone studia kierunkowe
przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
język angielski, język angielski rozszerzony, język angielski zawodowy, języka angielski biznesowy

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zst.resman.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
17 7483140
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Brzozów (Podkarpackie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Praca w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym z wychowankami i uczniami z niepełnosprawnością intelektualną.
  • Psycholog
    Jasło (Podkarpackie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:psycholog w szkole podstawowejWymagania:mgr z p.p. psychologia
  • nauczyciel biologii
    Jasło (Podkarpackie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:nauczyciel biologii w szkole podstawowejWymagania:mgr z p.p. biologia