Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: poznański, Swarzędz, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Język angielski w klasach 0-III

Wymagania:
kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej

Zakres obowiązków:
język angielski w 0-III
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA BRZECHWY W SWARZĘDZU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel religii
    Swarzędz (Wielkopolskie) Zastępstwo 22
    Opis oferty pracy:Nauczanie religii w klasach 1 - 8Wymagania:kwalifikacje zgodne z nauczanym przedmiotem , dodatkowo mile widziana oligofrenopedagogikaZakres obowiązków:Nauczanie religii w klasach 1 - 8Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Swarzędz (Wielkopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:nauka języka polskiego w klasach IV -VIII oraz zajęcia indywidualneWymagania:filologia polska + oligofrenopedagogikaZakres obowiązków:nauka języka polskiego w klasach IV -VIII oraz zajęcia indywidualneWymagane dokumenty aplikacyjne ...
  • Psycholog
    Niepart (Wielkopolskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Psycholog w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nieparcie.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe: psychologiaZakres obowiązków:Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych. Udzielanie pomocy psychologicznej.Wym...