nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: gryfiński, Nawodna, Zachodniopomorskie, Polska
Zajęcia w oddziale przedszkolnym oraz w klasach I-VIII na czas nieobecności nauczyciela.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolach oraz szkołach podstawowych.

Zakres obowiązków:
Planowanie i realizowanie zajęć dydaktycznych i wychowawczych.
Rozwijanie zdolności i zainteresowania każdego dziecka.
Stosowanie nowoczesnych metod wychowawczych.
Dbanie o bezpieczeństwo dzieci.
Prowadzenie zajęć metodą komunikacyjną i audiowizualną

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@spnawodna.pl

914147247
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WSPÓLNEJ EUROPY W NAWODNEJ
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo