nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: pyrzycki, Pyrzyce, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Szkoła Podstawowa w Pyrzycach im. Janusza Korczaka zatrudni nauczyciela języka angielskiego

Wymagania:
Wymagania:
Obywatelstwo polskie
Wykształcenie:
• wyższe kierunkowe,
• przygotowanie pedagogiczne,
• kandydat ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
• kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
• stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku nauczyciela.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel języka angielskiego.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W PYRZYCACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel matematyki
    Pyrzyce (Zachodniopomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa w Pyrzycach im. Janusza Korczaka zatrudni nauczyciela matematyki na pełny etat.Wymagania:Obywatelstwo polskie Wykształcenie: • wyższe kierunkowe, • przygotowanie pedagogiczne, • kandydat ma pełną zdolność do czynno...
  • nauczyciel języka polskiego
    Pyrzyce (Zachodniopomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa w Pyrzycach im. Janusza Korczaka zatrudni nauczyciela języka polskiego na pełny etat od 1 września 2024 r.Wymagania:Obywatelstwo polskie Wykształcenie: • wyższe kierunkowe, • przygotowanie pedagogiczne, • kandydat ...
  • Nauczyciel języka niemieckiego
    Szczecin (Zachodniopomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie zatrudni nauczyciela języka niemieckiego na pełen etat.Wymagania:Studia kierunkowe i przygotowanie pedagogiczneWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesył...