Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Praca dla nauczyciela języka angielskiego w wymiarze 5 godzin tygodniowo 0,21 etatu.

Wymagania:
Wykształcenie na poziomie studiów wyższych kierunek -Filologia angielska z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Planowanie i prowadzenie zajęć języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 letnich.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
poczta@p56.lublin.eu

Iwona Wrońska
dyrektor
Przedszkola nr 56
ul. Kurantowa 3
w Lublinie
20-838 Lublin
tel:(81)741-31-96
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 56 W LUBLINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 5