Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: gorzowski, Kłodawa, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka angielskiego w klasach 1-8

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Zgodny z obowiązkami nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.zsklodawa@poczta.fm

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
501511123
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel praktycznej nauki zawodu
    Żary (Lubuskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze nauczyciela praktycznej nauki zawodu w zakresie przedmiotów budowlanych - liczba godzin 22,44 wakat 1,12Wymagania:Wykształcenie zgodnie z Kartą NauczycielaZakres obowiązków:Praca z młodzieżąWymagane dokumenty apl...
  • Nauczyciel matematyki
    Żary (Lubuskie) Wakat 19
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze nauczyciela matematyki - liczba godzin 19,67 wakat 1,09Wymagania:Wykształcenie zgodne z Kartą NauczycielaZakres obowiązków:praca z młodzieżąWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:e-mail: sekret...
  • nauczyciel fizyki
    Żary (Lubuskie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze nauczyciela fizyki - liczba godzin 15,33 wakat 0,85Wymagania:Wykształcenie zgodne z Kartą NauczycielaZakres obowiązków:praca z młodzieżąWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:e-mail: sekretaria...