Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-05-09
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: kędzierzyńsko-kozielski, Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

Wymagania:
Zgodnie z Rozporzadzeniem Ministra Efdukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r.
w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka angielskiego dzieci przedszkolnych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pp21@kedzierzynkozle.pl
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 21 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 3