Nauczyciel języka hiszpańskiego

Data publikacji: 2024-03-22
Wygasa: 2024-05-05
  • Miejsce: grodziski, Jaktorów, Mazowieckie, Polska
Zatrudnię nauczyciela języka hiszpańskiego w szkole podstawowej w Jaktorowie

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania języka hiszpańskiego w szkole podstawowej

Zakres obowiązków:
Przygotowanie i prowadzenie lekcji języka hiszpańskiego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsp@zspjaktorow.pl

46 855 24 16
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W JAKTOROWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka hiszpańskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 4