nauczyciel języka hiszpańskiego

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: chełmski, Żółtańce-Kolonia, Lubelskie, Polska
Opis oferty pracy:
Planowanie i realizowanie zająć dydaktycznych.
Rozwijanie zdolności i zainteresowania każdego dziecka.
Stosowanie nowoczesnych metod dydaktycznych i wychowawczych.
Dbanie o bezpieczeństwo uczniów. Prowadzenie zajęć metodą komunikacyjną i audiowizualną.
Prowadzenie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania:
- studia wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku iberystyka, hispanistyka
- umiejętność motywowaniu uczniów do uczenia się
- umiejętność pracy z nowymi technologiami

Zakres obowiązków:
organizacja zajęć dydaktycznych z języka hiszpańskiego w klasach VII - VIII szkoły podstawowej,
udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom,
współdziałanie z nauczycielami, rodzicami (opiekunami prawnymi), organami szkoły oraz instytucjami pozaszkolnymi.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola.zoltance_xl@wp.pl
lub składać osobiście w sekretariacie szkoły
Szkoła Podstawowa im. Ks. Józefa Dąbrowskiego w Żółtańcach
ul. Metalowa 89
22-100 Żółtańce-Kolonia

tel. 82 563 67 02
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻÓŁTAŃCACH IMIENIA KSIĘDZA JÓZEFA DĄBROWSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka hiszpańskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 8