nauczyciel języka niemieckiego

Data publikacji: 2024-03-22
Wygasa: 2024-08-05
  • Miejsce: słubicki, Słubice, Lubuskie, Polska
Zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony od 01.09.2024r. do dnia 31.08.2025r. z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony.

Wymagania:
Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku filologia niemiecka,
oraz posiada przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela przedmiotu - język niemiecki w szkole ponadpodstawowej , język niemiecki zawodowy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ckziu@powiatslubicki.pl

kontakt telefoniczny 95 758 2577
Nazwa placówki: CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W SŁUBICACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka niemieckiego