Nauczyciel języka niemieckiego

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-07-14
  • Miejsce: nidzicki, Szkotowo, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczanie języka niemieckiego w szkole podstawowej

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe filologiczne lub pedagogiczne z języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka niemieckiego uczniom różnych poziomów zaawansowania.
Tworzenie planów lekcji i materiałów dydaktycznych zgodnie z programem nauczania

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spszkotowo.szkolnastrona.pl

896268031
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W SZKOTOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka niemieckiego
Liczba godzin (w tygodniu): 2