nauczyciel języka niemieckiego

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: oleski, Wojciechów, Opolskie, Polska
Zatrudnimy nauczyciela języka niemieckiego do prowadzenia zajęć z języka mniejszości narodowej w wymiarze 9/18 w kl.I-III

Wymagania:
kwalifikacje do nauczania j.niemieckiego w szkole podstawowej

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć z j.mniejszości narodowej , włączenie się do prac Rady Pedagogicznej w naszym zespole

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pspwoj@wp.pl lub ZSP w Wojciechowie , ul.Kluczborska 37, 46-300 Wojciechów

343582804
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W WOJCIECHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka niemieckiego