Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-02-05
Wygasa: 2024-06-15
  • Miejsce: świdnicki, Świebodzice, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka polskiego.

Wymagania:
Dyplom ukończenia uczelni, wydział filologiczny, filologia polska.

Zakres obowiązków:
10 godzin języka polskiego w klasie IV i V.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
psp1swiebodzice@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel: 74 666 96 16
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. SYBIRAKÓW
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 10
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel
    Wrocław-Krzyki (Dolnośląskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 77 im. T.Różewicza zatrudni od zaraz na zastępstwo na cały etat 18/18 nauczyciela wychowania fizycznego.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:alina.podlas@wroclawskaedukacja.plW raz...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Wrocław-Psie Pole (Dolnośląskie) Wakat 40
    Opis oferty pracy:nauczyciel Wychowania przedszkolnego, praca w zespołach 3 osobowych -nauczyciel plus dwie pomoce nauczyciela przez cały dzień, dla nas liczy się ciepło, kreatywność i zaangażowanie do pracy. Wsparcie kadry nauczycielskiej, psycholog...
  • Nauczyciel fizyki
    Środa Śląska (Dolnośląskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Środzie Śląskiej zatrudni nauczyciela fizyki.Wymagania:Wykształcenie kierunkowe, wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:nauczyciel fizykiWymagane dokumenty aplikacyjne ...