Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-02-20
Wygasa: 2031-07-31
  • Miejsce: pucki, Darzlubie, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Prowadzenie zajęć z języka polskiego zgodnie z podstawą programową.

Wymagania:
Poziom wykszłacenia: wyższe ( w tym licencjat), przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z języka polskiego zgodnie z podstawą programową.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@darzlubie.eu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
602756513
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MAKSYMILIANA WILANDTA W DARZLUBIU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka niemieckiego
    Lisie Jamy (Pomorskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Dwa dni pracy.
  • Nauczyciel techniki
    Gdynia (Pomorskie) Wakat 7
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela techniki w klasie 4-6Wymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym Doświadczenie w nauczaniu w szkole podstawowej Umiejętność kreatywnego podejścia do nauczaniaZakres obowiązków:Naucza...
  • Nauczyciel matematyki
    Gdynia (Pomorskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela matematyki w klasie 6Wymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym Doświadczenie w nauczaniu w szkole podstawowej Umiejętność tworzenia ciekawych i zrozumiałych materiałów dydaktycznyc...