nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: poznański, Czerlejno, Wielkopolskie, Polska
Praca na pełen etat na stanowisku nauczyciela w szkole podstawowej.

Wymagania:
Kwalifikacje na nauczania języka polskiego.

Zakres obowiązków:
Zakres oferty: język polski w trzech klasach oraz zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: spczerlejno@kostrzyn.wlkp.pl
Szkoła Podstawowa im. W.Witosa w Czerlejnie
Czerlejno, ul. Kostrzyńska 4
62-025 Kostrzyn

tel. 61 8178586 lub 783 110 310
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W CZERLEJNIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka polskiego