nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-03-22
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: m. Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej im. gen. Stanisława Maczka w Bydgoszczy poszukuje nauczyciela języka polskiego.

Wymagania:
1. studia magisterskie lub łącznie studia I i II stopnia zgodne z nauczanym przedmiotem,
2. przygotowanie pedagogiczne,
3. doświadczenie w pracy w szkole na stanowisku nauczyciela języka polskiego,
4. doświadczenie w pracy z dziećmi z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego,

Zakres obowiązków:
zgodnie z podstawą programową w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
biuro@oswnr2.bydgoszcz.pl lub bezpośrednio
KPSOSW nr 2
ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz

52 3447410 w 18
Nazwa placówki: KUJAWSKO-POMORSKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 DLA DZIECI I MŁODZIEZY SŁABO SŁYSZĄCEJ I NIESŁYSZĄCEJ IM. GEN. STANISŁAWA MACZKA W BYDGOSZCZY
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka polskiego