Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-03-25
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: mikołowski, Mikołów, Śląskie, Polska
Praca z uczniami z lekką niepełnosprawnością intelektualną, ze spektrum Autyzmu oraz ze sprzężeniami. Istnieje możliwość godzin ponadwymiarowych.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania języka polskiego + przygotowanie pedagogiczne, oligofrenopedagogika, autyzm.

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka polskiego, wychowawstwo, zajęcia rewalidacyjne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zs2s-mikolow.pl lub Zespół Szkół Nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Mikołowie ul. Pokoju 42 43-190 Mikołów

322198061
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 SPECJALNYCH W MIKOŁOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego