nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: prudnicki, Głogówek, Opolskie, Polska
Zatrudnimy osobę na stanowisku nauczyciela języka polskiego w Technikum oraz Branżowej Szkole I st.

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela języka polskiego i przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć języka polskiego w szkole ponadpodstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkół w Głogówku,
48-250 Głogówek
ul. Powstańców 34
lub na adres e-mail: dyrektor@zsglogowek.pl

77 4373301
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W GŁOGÓWKU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka polskiego