nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka polskiego w klasach IV-VIII
Zatrudnienie na pełny etat od 1 września 2024 r.

Wymagania:
Obywatelstwo polskie
Wykształcenie:
• wyższe kierunkowe,
• przygotowanie pedagogiczne,
• kandydat ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
• kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
• stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku nauczyciela.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel języka polskiego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp18koszalin.pl

943436223
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. JANA MATEJKI W KOSZALINIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka polskiego