nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-03-29
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: legionowski, Legionowo, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie zatrudni nauczyciela języka polskiego w pełnym wymiarze czasu pracy od dnia 1 września 2024 roku.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe filologia polska.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć dydaktycznych
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. 1 WARSZAWSKIEJ DYWIZJI PIECHOTY W LEGIONOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka polskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wdż
    Mokotów (Mazowieckie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:CLXIV LO MS zatrudni nauczyciela przedmiotu wdż. Praca od 1 września 2024 roku.Wymagania:wykształcenie kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:zajęcia z młodzieżą licealną klasy 1-3Wymagane dokumenty aplikacyjne pr...
  • nauczyciel wychowania fizycznego/ trener ratownictwa wodnego
    Mokotów (Mazowieckie) Wakat 16
    Opis oferty pracy:CLXIV LO MS zatrudni nauczyciela wychowania fizycznego/ trenera ratownictwa wodnego. Praca od 1 września 2024 r.Wymagania:wykształcenie kierunkowe i przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:prowadzenie zajęć z młodzieżą licealnąW...
  • nauczyciel matematyki
    Mokotów (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:CLXIV LO MS zatrudni nauczyciela matematyki. Praca od 1 września 2024 r.Wymagania:Wykształcenie kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:nauczanie matematyki młodzież licealnąWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy p...