Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: otwocki, Celestynów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel w klasach IV - VIII.

Wymagania:
Wykształcenie zgodne z przepisami prawa. Studia magisterskie lub studia podyplomowe z filologii polskiej

Zakres obowiązków:
Nauczanie w szkole podstawowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spcelestynow@celestynow.pl
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BATALIONU ZOŚKA W CELESTYNOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 15
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
    Sulejówek (Mazowieckie) Wakat 40 stażysta
    Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sulejówku poszukuję nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej na pełen etat.
  • Nauczyciel fizyki
    Białołeka (Mazowieckie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Nauczyciel fizykiW razie pytań zapraszamy do kontaktu:SEKRETARIAT SZKOŁY TEL. 22-811-07-48 WEW. 100 sekretariat.sp231@eduwarszawa.pl
  • Nauczyciel muzyki
    Celestynów (Mazowieckie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Nauczyciel w klasach IV - VII.Wymagania:Wykształcenie zgodne z przepisami prawa. Studia magisterskie lub studia podyplomowe z muzyki.Zakres obowiązków:Nauczanie w szkole podstawowej.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać n...