nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Mokotów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel jęz. polskiego od dnia 01.09.2024r.

Wymagania:
filologia polska

Zakres obowiązków:
nauczanie w kl. 4-8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp33@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 IM. WOJSK OBRONY POWIETRZNEJ KRAJU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka polskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Edukacja przedszkolna
    Słupno (Mazowieckie) Wakat 23
    Opis oferty pracy:Nauczyciel oddziału zerowego.Wymagania:Kwalifikacje zgodne ze stanowiskiemZakres obowiązków:Obowiązki nauczyciela wychowania przedszkolnegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp1slupno@radzymin.plW razie pytań ...
  • nauczyciel języka polskiego
    Mokotów (Mazowieckie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:n-l jęz. polskiego na zastępstwo od dnia 01.09.2024 r.Wymagania:filologia polskaZakres obowiązków:nauczanie w kl. 4-8Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp33@eduwarszawa.pl
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Komornica (Mazowieckie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół w Komornicy zatrudni od 01.09.2024 r. nauczyciel języka angielskiego w LO w pełnym wymiarze godzin.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, mile widziane uprawnienia egzaminato...