nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczanie języka polskiego w szkole ponadpodstawowej, przygotowanie do matury z j. polskiego

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania przedmiotu

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć, przygotowanie do egzaminu maturalnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsakhu.edu.gdansk.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
58 559 79 89
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU I HANDLOWO-USŁUGOWYCH IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka polskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel geografii
    Człuchów (Pomorskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Oferta dotyczy pracy w Zespole Szkół Sportowych w Człuchowie, praca zarówno w szkole podstawowej jak i w liceum ogólnokształcącym na poziomie podstawowym i rozszerzonymWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskieZakres obowiązków:Pro...
  • nauczyciel matematyki
    Człuchów (Pomorskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Oferta dotyczy pracy w Zespole Szkół Sportowych w Człuchowie, praca zarówno w szkole podstawowej jak i w liceum ogólnokształcącym na poziomie podstawowym i rozszerzonymWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskieZakres obowiązków:Pro...
  • nauczyciel języka angielskiego
    Żukowo (Pomorskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze nauczyciela języka angielskiego w klasach 1 - 8.