nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: tarnowski, Rychwałd, Małopolskie, Polska
raca w Publicznej Szkole Podstawowej w Rychwałdzie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (Kodeks Pracy). Praca z uczniami klas 4-8
25 godzin -język polski
5 godziny -zajęcia dodatkowe, zajęcia opiekuńczo - wychowawcze

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania języka polskiego w szkole podstawowej.
Pozytywne nastawienie i odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań.

Zakres obowiązków:
Przygotowanie i prowadzenie lekcji.
Pełnienie dyżurów międzylekcyjnych.
Uczestnictwo w zebraniach Rady Pedagogicznej i inne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp_rychwald@op.pl

600122503
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RYCHWAŁDZIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka polskiego