nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: myślenicki, Sułkowice, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w technikum i branżowej szkole I stopnia

Wymagania:
nauczyciel, mgr z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
nauczyciel

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zszio.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
122732008
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W SUŁKOWICACH, UL. SZKOLNA 34
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka polskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel przedmiotów zawodowych handlowych
    Sułkowice (Małopolskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Nauczyciel przedmiotów zawodowych handlowychWymagania:nauczyciel, mgr z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:nauczycielWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zszio.edu.plW razie pytań zaprasza...
  • nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych
    Sułkowice (Małopolskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznychWymagania:nauczyciel, mgr inż. z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:nauczycielWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zszio.edu.plW razie pytań ...
  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych audiowizualnych
    Trzebinia (Małopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie technik fotografii i multimediów. Wakat dotyczy przedmiotów: Obróbka i publikacja obrazu, Pracownia multimedialna, Przygotowanie materiałów cyfrowych, Wykonywanie i publikowanie projektów...