Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka polskiego

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje do nauczania j. polskiego z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauka języka polskiego w trzech klasach, zadania wynikające ze statutu szkoły i bieżących potrzeb

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@sp26.zabrze.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
322715053
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 IM. RODŁA W ZABRZU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 15
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka polskiego
    Bojszów (Śląskie) Zastępstwo 21
    Opis oferty pracy:Nauczanie j. polskiegoWymagania:Wymagane kwalifikacje do nauczania j. polskiego z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Nauczanie j. polskiegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Szkoła Podstawowa im. ge...
  • Nauczyciel wychowania fizycznego
    Żory (Śląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 zatrudni nauczyciela wychowania fizycznego do prowadzenia zajęć w Liceum Ogólnokształcącym, Liceum Sztuk Plastycznych i Szkole Podstawowej.Wymagania:- wykształcenie wyższe mgr (ukończone studia pierwszego...
  • Nauczyciel projektowania graficznego
    Żory (Śląskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 zatrudni nauczyciela podstaw projektowania i projektowania graficznego do prowadzenia zajęć w Liceum Sztuk PlastycznychWymagania:-wykształcenie wyższe mgr (studia pierwszego i drugiego stopnia lub jednoli...