Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela języka polskiego

Wymagania:
Studia magisterskie na kierunku język polski oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela przedmiotu

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 ,, Budowlanka'' w Zielonej Górze
ul. Botaniczna 50, 65-735 Zielona Góra
lub mail: budowlankazg@gmail.com

68 451-39-51
Nazwa placówki: CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 "BUDOWLANKA" W ZIELONEJ GÓRZE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego