Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-07-19
  • Miejsce: koszaliński, Stare Bielice, Zachodniopomorskie, Polska
Prowadzenie zajęć języka polskiego w klasach IV- VIII oraz dydaktyczno- wyrównawczych.

Wymagania:
Studia wyższe na kierunku filologia polska i przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
- prowadzenie dokumentacji szkolnej
- organizacja ważnych uroczystości szkolnych
- prowadzenie odpowiedniej dokumentacji z pomocy psychologiczno- pedagogicznej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
msbielice@poczta.onet.pl

tel. 94 316 33 28
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W STARYCH BIELICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo