Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: krapkowicki, Komorniki, Opolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka polskiego

Wymagania:
Studia wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
nauczyciel języka polskiego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@pspkomorniki.pl
lub
Szkoła Podstawowa w Komornikach
Komorniki, ul. Szkolna 4
47-364 Strzeleczki

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
774668561
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W KOMORNIKACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 27
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Łącznik (Opolskie) Zastępstwo 29
    Opis oferty pracy:Praca w Publicznym Przedszkolu w Łączniku, grupa 25 osobowa na zastępstwo od września do końca stycznia w wymiarze 29,5/25 godzin.Wymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:774...
  • Nauczyciel chemii
    Łącznik (Opolskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Praca w Publicznej Szkole Podstawowej w Łączniku w klasach VII-VIII w wymiarze 6/18.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:774371292, 608761456 sekretariat@zsplacznik.pl
  • Nauczyciel języka polskiego
    Łącznik (Opolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Praca w Publicznej Szkole Podstawowej w Łączniku w klasach IV-VIII w wymiarze 20/18 od września 2024 roku.Wymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymW razie pytań zapraszamy do kontaktu:774371292, 608761456 sekretr...