Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: tucholski, Legbąd, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Wolne stanowisko pracy dla nauczyciela języka polskiego

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe wyższe, uprawnienia pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć języka polskiego w klasach IV - VIII, praca z dziećmi i młodzieżą

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Legbądzie
ul. Szkolna 5
89-504 Legbąd

tel.: 52 334 15 29
e-mail: splegbad@tuchola.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W LEGBĄDZIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego