nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-21
  • Miejsce: wejherowski, Wejherowo, Pomorskie, Polska
umowa na zastępstwo na czas nieobecności nauczyciela od 01 września 2024

Wymagania:
wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
zajęcia dydaktyczne w klasach IV-VIII, zadania statutowe szkoły, obowiązki nauczyciela zgodnie z przepisami prawa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
beata.dampc@sp5wejherowo.pl

664 760 259
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. FRYDERYKA CHOPINA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka polskiego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo