nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. Rybnik, Rybnik, Śląskie, Polska
Dyrektor szkoły zatrudni nauczyciela z kwalifikacjami do nauczania języka polskiego w klasach 4-8. Praca w pełnym wymiarze etatu. Mile widziane kwalifikacje dodatkowe.

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania języka polskiego w szkole.

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka polskiego w klasach 4-8.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp18@miastorybnik.pl
lub proszę skontaktować się z sekretariatem szkoły - tel 32 42 20 287
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 18 IM. JANA BRZECHWY W RYBNIKU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka polskiego