Nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka polskiego

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka polskiego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp9.olsztyn.eu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
89 526 48 82
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W OLSZTYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka polskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka angielskiego
    Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka angielskiegoWymagania:Wykształcenie wyższe, kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Nauczanie języka angielskiegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sp9.olsztyn....
  • Nauczyciel historii
    Zwierzno (Warmińsko-Mazurskie) Zastępstwo 9
    Opis oferty pracy:Historia w kl. IV- 1 godz., V - 2 godz., VI - 2 godz., VII- 2 godz., VIII- 2 godz.Wymagania:Studia magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie historii lub inne studia magisterskie pod warunkiem, że zostały ukończone takż...
  • Nauczyciel
    Zwierzno (Warmińsko-Mazurskie) Zastępstwo 5
    Opis oferty pracy:Biologia , kl. V- 1 godz. , Kl. VI - 1 godz., kl. VII - 2 godz., kl. VIII - 1 godz.Wymagania:Studia magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie biologii lub inne studia magisterskie pod warunkiem, że zostały ukończone stu...