Nauczyciel języka rosyjskiego

Data publikacji: 2024-02-29
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: międzyrzecki, Międzyrzecz, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel języka rosyjskiego w szkole podstawowej i szkole branżowej I stopnia

Wymagania:
kwalifikacje nauczyciela języka rosyjskiego oraz do pracy z uczniem z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika)

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela języka rosyjskiego

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 504 22 50 70
95 7412459
Nazwa placówki: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY IM. MARII KONOPNICKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka rosyjskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Siedlisko (Lubuskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psycholog w szkole podstawowej, w wymiarze 8 godzin tygodniowo.Wymagania:Jednolite studia magisterskie lub studia I i II stopnia na kierunku psychologia - w specjalności odpowiadającej odpowiednim zajęciom. Przyg...
  • nauczyciel matematyki
    Zielona Góra (Lubuskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Poszukiwany nauczyciel matematyki do klas 4-8.Wymagania:Wykształcenie wyższe pedagogiczne o kierunku matematyka.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:alicja.rogowicz@ze6.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:451...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Grabik (Lubuskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:nauczyciel języka angielskiegoWymagania:KierunkoweWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zs.grabik@gminazary.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:683620708