Nauczyciel katecheta

Data publikacji: 2024-03-08
Wygasa: 2024-12-31
  • Miejsce: m. Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel religii

Wymagania:
Nauczyciel katecheta - misja kanoniczna

Zakres obowiązków:
nauczanie religii w grupach wiekowych od 3 - 6 lat

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole80@poczta.onet.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Miejskie Przedszkole nr 80 tel. 32 /2523850
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 80
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel katecheta
Liczba godzin (w tygodniu): 3
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Zabrze (Śląskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego z dziećmi w wieku 3-6-lat.Wymagania:Wykształcenie zgodne z rozporządzeniem oraz przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Praca z dziećmi w wieku 3-6-lat, prowadzenie doku...
  • Nauczyciel fizyki
    Bielsko-Biała (Śląskie) Zastępstwo 14
    Opis oferty pracy:Nauczyciel fizyki w klasach VII-VIIIWymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp28bb@poczta.onet.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:338166527
  • Nauczyciel historii
    Bielsko-Biała (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Nauczyciel historii w klasach VII-VIIIWymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp28bb@poczta.onet.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:338166527