Nauczyciel matematyki i fizyki

Data publikacji: 2024-04-07
Wygasa: 2024-05-15
  • Miejsce: kościerski, Kościerzyna, Pomorskie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 6 w Kościerzynie zatrudni nauczyciela FIZYKI ( 12 godzin) oraz MATEMATYKI (16 godzin)- WAKAT.

Wymagania:
-Studia magisterskie na kierunku matematyka/ fizyka lub studia podyplomowe matematyka/fizyka.
-Studia podyplomowe nadające uprawnienia pedagogiczne do pracy w szkole ponadpodstawowej.
-Zaświadczenie o niekaralności z KRK.

Zakres obowiązków:
-nauczanie uczniów w klasach 4-8 fizyki i matematyki;
-przygotowanie uczniów do egzaminów ósmoklasisty z matematyki.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor.sp6@koscierzyna.gda.pl

+48607779961
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. KS. BERNARDA SYCHTY W KOŚCIERZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki i fizyki