Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-02-19
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: wołomiński, Józefów, Mazowieckie, Polska
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bitwy Warszawskiej 1920 Roku w Józefowie, zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela matematyki w kl. IV-VIII. Wymiar zatrudnienia 21/18.
Nasza szkoła znajduje się 10 km od Radzymina.

Wymagania:
Wykształcenie zgodnie z obowiązującymi przepisami, preferowane kierunkowe wyższe mgr

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki w kl. IV-VIII

tel. 29 757 93 04
e mail: pgwj@op.pl
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki