nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-02-12
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: kołobrzeski, Kołobrzeg, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy nauczyciela matematyki

Wymagania:
Wykształcenie wyższe mgr kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z młodzieżą,
obsługa dziennika elektronicznego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@ekonom.kolobrzeg.pl

(94) 35 115 51 - sekretariat główny szkoły
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH IM. EMILII GIERCZAK W KOŁOBRZEGU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki