Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-03-06
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: opolski, Łubniany, Opolskie, Polska
Opis oferty pracy:
zatrudnienie dla nauczyciela matematyki w klasach IV - VIII
liczba godzin: 20/18

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje do przedmiotu matematyka w szkole podstawowej oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Praca dla nauczyciela matematyki w klasach IV - VIII w wymiarze 20/18 etatu realizowanych od 1 września 2024 r.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@psplubniany.pl

774215009
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W ŁUBNIANACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki