nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Nowa Huta, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela matematyki

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe wyższe magisterskie i przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
nauczanie matematyki w klasach z programem podstawowym i rozszerzonym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Krakowie
31-977 Kraków, os .Szkolne 18

telefon - 12 644 19 39
e-mail - zsz2@mjo.krakow.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 2 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki