nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: myśliborski, Barlinek, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Stanowisko nauczyciela matematyki w szkole podstawowej

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki w klasach 4 - 8.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp4barlinek@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Telefon 957461022
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Logopeda
    Szczecin (Zachodniopomorskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:zatrudnienie od 01.09.2024 r. na stanowisku logopedyWymagania:pełne kwalifikacje, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:diagnozowanie logopedyczne, w tym prowadzenie badań przesiewowych w celu ustalenia stanu mowy oraz poziomu...
  • nauczyciel historii
    Szczecin (Zachodniopomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:zatrudnienie od 01.09.2024 r. w szkole podstawowej i liceum ogólnokształcącymWymagania:pełne kwalifikacje , studia wyższe magisterskie i przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:realizacja podstawy programowej w szkole podstawowe...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Trzebiatów (Zachodniopomorskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela języka angielskiego w wymiarze 9/24 etatu. W naszym przedszkolu mamy 12 grup dzieci w wieku od 3 do 6 lat.Wymagania:Wymagamy pełnych kwalifikacji zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14...