Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-09-01
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Bielany, Mazowieckie, Polska
Szkoła poszukuje nauczyciela matematyki na rok szkolny 2024/2025.

Wymagania:
Ukończone studia na kierunku matematyka i przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
CV proszę przesłać na adres sp187@eduwarszawa.pl do dnia 1 września 2024 r.

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny 22 8340387.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 187 IM. ADAMA MICKIEWICZA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki