Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: piaseczyński, Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Konstancinie-Jeziornie zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela matematyki w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania:
Ukończone studia: kierunek matematyka i przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki w klasach 4-8.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp2@zs2-konstancin.edu.pl z dopiskiem w temacie "aplikacja".

227564191
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki