Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: brzeziński, Brzeziny, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel matematyki

Wymagania:
Kwalifikacje do nauczania przedmiotu matematyka z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Nauczanie w szkole podstawowej zgodnie z Kartą Nauczyciela i Prawem Oświatowym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1@brzeziny.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
468742150
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W BRZEZINACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Rząśnia (Łódzkie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Psycholog w szkole podstawowej i przedszkoluW razie pytań zapraszamy do kontaktu:szkola.rzasnia@rzasnia.pl
  • Psycholog
    Krośniewice (Łódzkie) Zastępstwo 13
    Opis oferty pracy:Oferujemy pracę na stanowisku psychologa szkolnego w szkole podstawowej. Jest to praca na roczne zastępstwo. Oferujemy bardzo dobre warunki pracy, wspaniale wyposażony gabinet, życzliwi współpracownicy. Dzieci i młodzież chętne do w...
  • Nauczyciel geografii
    Ozorków (Łódzkie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Ozorkowie zatrudni nauczyciela geografii.Wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe+ uprawnienia pedagogiczneWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać...