Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: pruszkowski, Pruszków, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela matematyki w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela matematyki.

Zakres obowiązków:
Zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp6@miasto.pruszkow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
22 758 79 44
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. H. SIENKIEWICZA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wdż
    Śródmieście (Mazowieckie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:zatrudnienie od dnia 01 września 2024r.Wymagania:magister z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:zajęcia z uczniami w klasach od 4 do 8W razie pytań zapraszamy do kontaktu:22 2771847
  • nauczyciel etyki
    Śródmieście (Mazowieckie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:zatrudnienie od dnia 01 września 2024 rWymagania:magister z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:zajęcia z uczniami w klasach 1-8W razie pytań zapraszamy do kontaktu:22 2771847
  • nauczyciel biologii i przyrody
    Śródmieście (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:zatrudnimy od dnia 01 września 2024 r nauczyciela biologi i przyrody w klasach 4 przyroda oraz klasy od 5 do 8 biologiaWymagania:magister z przygotowaniem pedagogicznymW razie pytań zapraszamy do kontaktu:22 27 71 847