nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: kolneński, Kolno, Podlaskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel matematyki

Wymagania:
wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela matematyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkół Technicznych w Kolnie
ul. Teofila Kubraka 6
18-500 Kolno

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
862782702
536221255
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W KOLNIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 31
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel historii
    Kolno (Podlaskie) Wakat 13
    Opis oferty pracy:Nauczyciel historiiWymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:obowiązki nauczyciela historiiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Zespół szkół Technicznych w Kolnie ul. Teofila...
  • nauczyciel mechanizacji rolnictwa
    Białystok (Podlaskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanizacji rolnictwaWymagania:wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym
  • nauczyciel produkcji roślinnej
    Białystok (Podlaskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:nauczyciel przedmiotów: produkcja roślinnaWymagania:wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zsrckp.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:85 7411-075 w....