Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Śródmieście, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy nauczyciela matematyki w LO

Wymagania:
przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
nauczanie matematyki w LO

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
CV prosimy kierować na adres email:
sekretariat@zmichowska.pl lub sekretariat.lo15@eduwarszawa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
506-894-720
Nazwa placówki: XV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. NARCYZY ŻMICHOWSKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel matematyki
    Otwock (Mazowieckie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:nauczanie matematyki w oddziałach szkolnych 4-5, dodatkowo możliwość dodatkowych godzin z tytułu pracy z uczniem uzdolnionym oraz zajęcia indywidualne z uczniami o potrzebach kształcenia specjalnego.Wymagania:przygotowanie pedagogic...
  • Nauczyciel j. hiszpańskiego
    Bemowo (Mazowieckie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Nauczanie języka hiszpańskiego w klasach 7-8.Wymagania:Biegła znajomość języka hiszpańskiego (certyfikat C2 lub filologia), przygotowanie pedagogiczne
  • nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej na cały etat
    Dawidy Bankowe (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:nauczyciel edukacji wczesnoszkolnejWymagania:odpowiednie kwalifikacje do zajmowanego stanowiskaZakres obowiązków:praca z dziećmiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zsplady.raszyn.pl