nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-05-27
  • Miejsce: m. Elbląg, Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel/ka matematyki

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne ( do ewentualnego uzupełnienia w trakcie pracy), uprawnienia egzaminatora egzaminu maturalnego lub gotowość do nabycia tych uprawnień

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki w liceum na poziomie rozszerzonym i podstawowym w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzinami (w roku szkolnym 2024/2025 możliwe jest też zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
2lo@elblag.eu, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi , ul. Królewiecka 42, 82-300 Elbląg

55 6258880
Nazwa placówki: II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA W ELBLĄGU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki