nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: międzychodzki, Międzychód, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel matematyki

Wymagania:
wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela matematyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Szkół nr 2 w Międzychodzie, ul. B. Chrobrego 13, 64-400 Międzychód;
adres e-mail: zsnr2miedzychod@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
95 748 27 23, 517 014 117
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W MIĘDZYCHODZIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Praca dla Nauczyciela wychowania przedszkolnego
    Komorniki (Wielkopolskie) Wakat 32 kontraktowy
    Oferuję pracę w prężnie rozwijającym się zespole, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat, atrakcyjne wynagrodzenie, dużą dostępność materiałów do pracy w tym pomocy dydaktycznych oraz pomoc i wsparcie ze strony zespołu. Osoby za...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Pniewy (Wielkopolskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:praca w świetlicy szkolnej, klasy 1 - 8, działalność dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczaWymagania:wykształcenie licencjat / wyższe, kierunek pedagogika opiekuńczo - wychowawczaZakres obowiązków:działalność dydaktyczno - wychowawc...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Pniewy (Wielkopolskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:praca w świetlicy szkolnej, klasy 1 - 8, działalność dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczaWymagania:wykształcenie licencjat / wyższe, kierunek pedagogika opiekuńczo - wychowawczaZakres obowiązków:działalność dydaktyczno - wychowawc...